Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

  • Start
  • Videodomofony
  • Wielorodzinne

Videodomofony wielorodzinne

Profesjonalne zestawy videodomofonów wielorodzinnych w Szczecinie

Od wielu lat specjalizujemy się w serwisie, konserwacji, a także montażu różnego rodzaju systemów zabezpieczeń do domów, mieszkań i całych osiedli. Zajmujemy się profesjonalną instalacją domofonów analogowych, cyfrowych i videodomofonów. Takie systemy kontroli dostępu pozwalają mieszkańcom na znaczne zwiększenie ich poziomu bezpieczeństwa poprzez sprawdzanie osób, które nie są użytkownikami czy mieszkańcami danego budynku lub osiedla.

wideodomofony wielorodzinne

Zarówno w domofonach, jak i videodomofonach istnieje możliwość zainstalowania całych sieci wielorodzinnych, które sterowane panelem zewnętrznym i połączone z każdym lokalem mieszkalnym zapewnią skuteczną ochronę wszystkim mieszkańcom budynku. Videodomofony od domofonów różnią się tym, że poza systemem głosowym posiadają kamerkę, dzięki której można nie tylko usłyszeć daną osobę, ale również ją zobaczyć. Systemy te mogą być wyposażone w szerokokątny obiektyw poszerzający pole widzenia. Główną zaletą videodomofonów jest możliwość rejestracji obrazu, nawet podczas nieobecności lokatorow. Kamera zainstalowana w urządzeniu przekazuje zarejestrowany obraz do pamięci, którą można odtworzyć po powrocie domowników.

Videodomofony wielorodzinne – domeną firmy Smart Power

Firma Smart Power od wielu lat zajmuje się systemami zabezpieczeń i łączności wideo-audio. Wiedza elektroniczna i umiejętności naszych specjalistów pozwalają na wykonywanie usług na wysokim poziomie. Nie ma dla nas znaczenia czy videodomofon przeznaczony jest dla jednej rodziny czy całego osiedla. Dla każdego Klienta czy to indywidualnego czy instytucjonalnego dopasujemy najlepsze rozwiązanie wybierając odpowiednie urzadzenie. Na zapleczu posaidamy kompletne zestawy videodomofonów z kamerkami oraz panelami, dającymi możliwość właściwego zarządzania pasmem systemowym. Montujemy układy analogowe, jak i te bardziej nowoczesne – cyfrowe.

Elementy charakterystyczne dla videodomofonów wielorodzinnych:

  • wyposażenie videodomofonów w dodatkowe opcje i funkcje (np. funkcja interkomu)
  • wygoda w użytkowaniu videodomofonu, np. za pomocą pilota
  • możliwość sterowania innymi urządzeniami elektrycznymi (np. systemem alarmowym) przez przekaźniki
  • możliwość rejestrowania osób, które odwiedzają mieszkańców podczas ich nieobecności
  • wytrzymałe, trwałe i estetyczne panele zewnętrzne
  • możliwość obsługi w jednym systemie do kilku tysięcy użytkowników

Naprawiamy i serwisujemy sprzęt od różnych producentów. Oferujemy wykonanie systemów domofonowych i videodomofonowych pod indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy ze szczególną dbałością. Cechuje nas niezawodność i profesjonalizm. Nasze produkty audio i video często można spotkać w instalacjach domofonowych i videodomofonowych, zarówno w budownictwie wielomieszkaniowym i wielorodzinnym, jak i różnych instytucjach oraz firmach.

Nasze systemy charakteryzują się nowoczesnością. Są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i skorzystania z naszych fachowych usług. Od lat współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi producentami sprzętu wysokiej jakości.

smart power