Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

 • Start
 • Videodomofony
 • Nietypowe funkcjonalności

Videodomofony z nietypowymi funkcjami

Videodomofony w Szczecinie od Smart Power – nowoczesne rozwiązania w dobrej cenie

Videodomofony oprócz słuchania osoby dzwoniącej, umożliwiają także jej obserwację, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa, w szczególności w przypadku odwiedzin osób niezapowiedzianych. Smart Power zajmuje się sprzedażą i montażem zaawansowanych technologicznie urządzeń, które pomimo swojej złożoności, są łatwe w obsłudze.

wideodomofon funkcjonalnosci

Nasza firma jest na bieżąco z wszelkimi nowościami, dlatego oferujemy Klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów indywidualnych i firmowych. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem w doborze videodomofonów, z funkcjonalnościami, które będą najbardziej przydatne dla danego Klienta.

Funkcjonalności videodomofonu zapewniają komfort użytkowania

Dokładamy starań, aby w naszym asortymencie znajdowały się produkty niezawodne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Videodomofony jakie można zakupić w naszej firmie występują w wielu wariantach i mogą zawierać różne  praktyczne funkcjonalności, wśród których wymienić można:

 • Regulacja ostrości i jasności obrazu
 • Regulacja głośności
 • Komunikacja przy pomocy słuchawki lub aparat głośnomówiący
 • W niektórych modelach można regulować kąt nachylenia ekranu, co sprawia że obraz na nim jest lepiej widoczny
 • Możliwość podłączenia dodatkowej kamery
 • Jeżeli zamontuje się kilka videounifonów, mogą pełnić funkcję interkomu, czyli dają możliwość komunikowania się między pomieszczeniami
 • Urządzenie posiadające diody podczerwieni, dają możliwość monitorowania terenu, bez dodatkowego oświetlenia nawet po zmroku.
 • Wybrane videodomofony można podłączyć do systemu alarmowego
 • Możliwość wyposażeniu panelu zewnętrznego w czytnik kart i breloków
 • Możliwość rejestrowania obrazu, gdy nie ma nikogo w domu. Wystarczy przed wyjściem uruchomić kamerę. Obraz wraz z datą i czasem zostaje zapisany w pamięci urządzenia, co sprawia że można później mieć wgląd jakich się miało gości.

Panel zewnętrzny może zawierać osłonę przeciwdeszczową, co daje skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zamoknięciem urządzenia. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i wskazaniu, jakie mają Państwo oczekiwania, dzięki zasłyszanym informacjom będziemy mogli  wskazać nasze propozycje, które w maksymalnym stopniu odpowiedzą Państwa potrzebom. Nasza wiedza i doświadczenie, pozwalają nam na fachowe doradztwo w zakresie optymalnego doboru urządzeń.

Montaż videodomofonów w Szczecinie przez ekipę Smart Power

Zajmujemy się fachowym montażem - dokładamy starań, aby prace przebiegły szybko, zawsze umawiamy się na dogodny termin z Klientem. Panel zewnętrzny może być zamontowany podtynkowo, albo natynkowo, w zależności od wybranego modelu. W każdym przypadku dokładamy starań, aby efekt końcowy był estetyczny, a urządzenie działało niezawodnie przez lata. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin siedziby naszej firmy znajdującej się przy ul. Ku Słońcu 21 w Szczecinie.

smart power