Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

 • Start
 • Domofony
 • Wielorodzinne

Domofony cyfrowe wielorodzinne

Systemy domofonowe cyfrowe wielorodzinne w Szczecinie

Domofony analogowe czy też cyfrowe są systemem komunikacji głosowej przeznaczonej do użytku w obrębie danego budynku czy domków jednorodzinnych i wielorodzinnych. Firma Smart Power w Szczecinie od wielu lat zajmuje się sprzedażą, projektowaniem i montażem domofonów, interkomów oraz videodomofonów – zarówno analogowych, jak i cyfrowych.

domofony cyfrowe wielorodzinne

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza zajmuje się montażem domofonów jednoabonamentowych (z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych) oraz wieloabonamentowych (do bloków mieszkaniowych). Nasze cyfrowe systemy domofonowe wielorodzinne montowane głównie na terenach dużych osiedli, kamienic czy bloków wspólnotowych cechują się profesjonalną instalacją zapewniającą poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom.

Nowoczesne domofony cyfrowe oferowane przez Smart Power

Montowane przez nas urządzenia z powodzeniem mogą być wykorzystane, także we wszelkiego rodzaju instytucjach, biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych, w których istnieje zapotrzebowanie identyfikacji osób wchodzących na dany teren. Aby zapewnić wysoką jakość i żywotność całej instalacji, firma Smart Power korzysta tylko i wyłącznie z produktów sprawdzonych i cechujących się małą awaryjnością. Cyfrowe i analogowe domofony mają na celu ochronę przed natrętnymi domokrążcami czy intruzami. W ofercie firmy posiadamy bogaty wybór sprzętu takiego jak: słuchawki, panele, moduły, kamery i inne produkty, które dostosowywane są do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.

Elementy cyfrowego wielorodzinnego systemu domofonowego:

 • bramofon (zwany też kasetą bramową),
 • unifony cyfrowe,
 • sterownik,
 • elektrorygiel/elektrozaczep.

Służymy fachowym doradztwem i wiedzą. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom z propozycją wykonania kompleksowego zakresu działań związanych z wyborem odpowiedniego systemu domofonowego począwszy od projektu instalacji skończywszy na montażu i serwisie. Nasze produkty oparte na najnowszej cyfrowej technologii z pewnością zapewnią właściwą i skuteczną ochronę przed niechcianymi gośćmi. Realizujemy precyzyjnie projekty systemów domofonowych bazując na długoletnim doświadczeniu i umiejętnościach.

Zalety cyfrowego systemu domofonowego:

 • uproszczone okablowanie żył, co pozwala na skrócenie czasu montażu oraz ogranicza możliwości pomyłek
 • nowoczesny wyświetlacz, na którym może być wyświetlany numer lokalu lub nazwisko osoby zamieszkującej pod tym numerem. Wyświetlacz pełni także funkcję serwisową, tzn. pozwala na konfigurowanie systemu
 • wyposażenie domofonów cyfrowych w mnóstwo dodatkowych opcji i funkcji (np. funckja interkomu)
 • wygoda w użytkowaniu domofonu cyfrowego, np. za pomocą pilota
 • możliwość sterowania innymi urządzeniami elektrycznymi (np. systemem alarmowym) przez przekaźniki,
 • panel zewnętrzny z wyświetlaczem LCD i polskim menu,
 • podświetlana klawiatura numeryczna,
 • wytrzymałe, trwałe i estetyczne panele zewnętrzne,
 • możliwość obsługi w jednym systemie do kilku tysięcy użytkowników,
 • możliwość podłączenia kilku paneli zewnętrznych (wiele bram czy wejść)

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem, aby w pełni zaznajomić się z bogatą ofertą firmy Smart Power. Jesteśmy elastycznym zespołem, dlatego też chętnie udzielamy wskazówek i przedstawiamy propozycje dotyczące indywidualnego projektu systemowego w oparciu o cyfrowe domofony.

smart power