Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

  • Start
  • Domofony
  • Nietypowe funkcjonalności

Domofony cyfrowe z nietypowymi funkcjami

Domofony cyfrowe i ich nietypowe funkcjonalności w Szczecinie

Domofony cyfrowe są coraz bardziej powszechnymi urządzeniami występującymi niemal na każdym nowoczesnym osiedlu. Stały się standardowym wyposażeniem budynków, a także ich zabezpieczeniem przed niechcianymi czy obcymi osobami. Zamontowane na drzwiach wejściowych powodują, że można usłyszeć i zobaczyć kogo wpuszczamy do domu. Ciągły rozwój technologii powoduje coraz to większą ilość zastosowań tego urządzenia nadając mu zupełnie innego charakteru i coraz to nowszych funkcji.

domofony cyfrowe funkcjonalnosci

Firma Smart Power wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmuje się wdrażaniem systemów przede wszystkim bezpiecznych i opartych na nowoczesnych funkcjach. Kompleksowe usługi wykonujemy dla pełnej wygody i bezpieczeństwa mieszkańców domów jedno i wielorodzinnych. Gwarantujemy fachowe doradztwo i wysoki poziom usług w dziedzinie zapewnienia ochrony i bezproblemowej komunikacji między budynkiem mieszkalnym, a wejściem.

Możliwość wyposażenia domofonów cyfrowych w dodatkowe funkcje:

  • zamek szyfrowy pozwalający otworzyć drzwi,
  • wyłącznik domofonu czy wideodomofonu,
  • możliwość komunikacji wewnętrznej pomiędzy unifonami znajdującymi się w danym budynku – funkcja interkomu,
  • możliwość odblokowania elektrozaczepu za pomocą karty, pastylki czy pilota,
  • możliwość sterowania innymi urządzeniami elektrycznymi (np. systemem alarmowym) przez przekaźniki,
  • możliwość rejestrowania osób, które chciały odwiedzić mieszkańców podczas ich nieobecności.

Specjalizujemy się w montażu cyfrowych i analogowych domofonów. Dokonujemy najlepszych rozwiązań w oparciu o potrzeby naszych Klientów. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy pod względem jakości, a oferowane przez nas ceny były bezkonkurencyjne!

Proponujemy montaż wszystkich rodzajów domofonów od analogowych poprzez cyfrowe, aż do videodomofonów. Wybór domofonu odpowiedniego do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z naszymi Zleceniodawcami biorąc pod uwagę ich życzenia, potrzeby i fundusze. Szeroka oferta urządzeń firmy Smart Power pozwala na wybór optymalnego rozwiązania dla każdego domu szukającego nowoczesnego systemu zabezpieczeń. Domofony cyfrowe, a także ich wyjątkowe i nietypowe funkcjonalności dostępne są w bogatym asortymencie firmy. Służymy fachowym doradztwem i doborem najlepszego urządzenia. Zapraszamy!

smart power