Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

  • Start
  • Domofony
  • Jednorodzinne

Domofony cyfrowe jednorodzinne

Systemy domofonowe cyfrowe jednorodzinne w Szczecinie

Obecnie domofony to urządzenia, które montowane są niemal wszędzie i występują na każdym osiedlu, budynku wielorodzinnym czy też jednorodzinnym. W zależności od liczby lokatorów czy wielkości bloku można dokonać właściwego wyboru odpowiedniego zestawu domofonowego i jego specyfikacji. Nowoczesne urządzenia oferowane przez firmę Smart Power oparte są już najnowszej technologii i technice mikroprocesowej, która np. daje możliwość otwarcia wejścia bez użycia klucza, dzięki takim urządzeniom jak karta, kod czy chip zbliżeniowy. Proponujemy naszym Klientom najnowsze i najlepsze rozwiązania dopasowane do ich trybu codzienności, mające na celu zdecydowane uproszczenie życia i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa na terenie własnej posiadłości.

domofony cyfrowe jednorodzinne

W rozbudowanej ofercie naszej firmy, w której znajdują się różne modele systemów domofonowych do najprostszych i mniej zaawansowanych należą domofony analogowe idealnie nadające się do montażu w domach jednorodzinnych. Domofony cyfrowe jednorodzinne natomiast charakteryzują się większą i lepszą funkcjonalnością. Największym atutem systemów cyfrowych jest ich możliwość połączenia z innymi niezbędnymi systemami, ułatwiającymi poszczególne czynności, jak np. otwieranie drzwi za pomocą pilota.

Charakterystyka systemu domofonowego cyfrowego jednorodzinnego

  • kaseta zewnętrzna, która posiada klawiaturę numeryczną z wyświetlaczem pokazującym wybrany numer
  • układ elektroniczny, który zapewnia komunikację między kasetą a mieszkaniem
  • stała liczba przewodów bez względu na ilość użytkowników
  • wiele dodatkowych funkcji domofonu (np. interkom)
  • możliwość komunikacji z panelem bez użycia słuchawki
  • brak możliwości podsłuchu rozmów z innych aparatów
  • możliwość indywidualnych ustawień i opcji

Domofony cyfrowe to idealne rozwiązanie do każdego domu. Taki system ma za zadanie chronić posesję przed wejściem na jej teren osób postronnych. W domach jednorodzinnych zazwyczaj montuje się domofony przy furtce lub bramie. Do naszych zleceń podchodzimy ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo naszych Klientów. Nasze realizacje charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i niezawodnością. Wykonujemy zarówno małe jak i duże instalacje domofonowe cyfrowe.

Do systemów domofonowych proponujemy Państwu systemy kontroli dostępu w pełnym zakresie, wraz z instalacjami alarmowymi i innymi opcjami występującymi w naszej bogatej ofercie. Do każdego Klienta podchodzimy profesjonalnie oferując kompleksowe usługi instalacji cyfrowych systemów domofonowych w Szczecinie na wysokim poziomie. Zapraszamy!

smart power