Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

 • Start
 • Domofony
 • Wielorodzinne

Domofony analogowe wielorodzinne

Systemy domofonowe wielorodzinne w Szczecinie

Domofony to systemy za pomocą, których można się komunikować głosowo w obrębie budynków mieszkalnych. Domofon analogowy jest najbardziej znaną wersją tego urządzenia. W najprostszej wersji składa się z panelu bramowego zawierającego głośnik z mikrofonem, a także przycisków wraz z niewielkim oknem opisowym. Charakterystyczną cechą domofonów analogowych są panele zewnętrzne, w których do każdego lokalu zarezerwowany jest osobny przycisk wywołania. System analogowy domofonów został stworzony, aby w prosty sposób ułatwić identyfikację interesantów w domach i mieszkaniach.

domofony analogowe wielorodzinne

Firma Smart Power w Szczecinie oferuje nowoczesne i klasyczne rozwiązania w oparciu o podłączenie domofonów różnego rodzaju do mieszkań i budynków. Od lat zajmujemy się produkcją i projektowaniem systemów domofonowych na wysokim poziomie. Gwarantujemy najwyższą jakość i funkcjonalność naszych domofonów analogowych. Kompleksowość naszych usług, na które składają się produkcja, montaż i serwis techniczny domofonów analogowych wielorodzinnych w Szczecinie bazuje na doświadczeniu i technicznych umiejętnościach naszych wykwalifikowanych pracowników.

Domofony analogowe wielorodzinne najwyższej jakości.

Domofony analogowe spełniają bardzo istotną funkcję, gdyż wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i obiektów mieszkalnych. Dzięki nim następuje identyfikacja osób wchodzących do budynku czy też bloków.  Elementy analogowego wielorodzinnego systemu domofonowego:

 • panel bramowy z głośnikiem i mikrofonem z odpowiednią liczbą przycisków oraz okienek opisowych, umożliwiających np. wpisanie nazwiska lub numeru mieszkania
 • unifon analogowy, element montowany w mieszkaniu wyglądem przypominający telefon – umożliwia komunikacje z panelem bramowym
 • analogowa centralka domofonowa - „serce” całego domofonu, to ona steruje pracą domofonu, odpowiada za wyraźną i głośną komunikację oraz otwiera drzwi

Firma Smart Power dysponuje ofertą przeznaczoną zarówno dla zabudowy jednorodzinnej, jak również wielorodzinnej. Klientom zapewniamy niezawodny sprzęt, o wysokiej jakości, który posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i doskonałe parametry techniczne.

Zalety naszych systemów analogowych:

 • prostota systemu – brak zaawansowanej elektroniki
 • możliwość montażu różnych unifonów w lokalach, co pozwala dostosować ich wygląd do wymagań Klienta
 • możliwość równoczesnego połączenia z kilkoma lokalami jednocześnie
 • możliwość połączenia z bramofonem przez lokatora bez konieczności wcześniejszego wywołania z poziomu panelu bramowego
 • uszkodzenie którejś ze słuchawek najczęściej nie ma wpływu na prace całego systemu
 • możliwość podłączenia dowolnej ilości unifonów

Proponujemy Państwu szereg rozwiązań i możliwości w oparciu o domofony analogowe wielorodzinne. Posiadamy domofony najnowszej generacji od najlepszych producentów. Wyszukujemy najbardziej optymalne i oryginalne rozwiązania dla każdego domu, a do każdego zlecenia podchodzimy ze szczególną troską dopasowując sprzęt do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą systemów domofonowych wielorodzinnych i skorzystania z naszych realizacji.

smart power

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.