Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

  • Start
  • Domofony
  • Nietypowe funkcjonalności

Domofony analogowe z nietypowymi funkcjami

Domofony analogowe i ich nietypowe funkcjonalności w Szczecinie

Smart Power zajmuje się profesjonalnym projektowaniem systemów domofonowych analogowych klasycznych i standardowych, a także doborem do nich różnego rodzaju nietypowych funkcjonalności, które zapewniają naszym Klientom większy komfort i wygodę w ich użytkowaniu. Doświadczenie, które nabyliśmy na przestrzeni lat powoduje coraz to lepsze udoskonalanie naszych urządzeń. Przy wyborze i montażu odpowiednich systemów domofonowych kierujemy się estetyką, funkcjonalnością, a przede wszystkim oczekiwaniami i potrzebami naszych Zleceniodawców, jak również ich poczuciem bezpieczeństwa.

Doradztwo i pomoc techniczna w doborze właściwego systemu domofonowego.

Służymy fachową wiedzą techniczną i umiejętnościami na wysokim poziomie. Nasze optymalne rozwiązania cechują się oryginalnością, niezawodnością i kreatywnością. Stały rozwój firmy pozwala nam na udoskonalenie naszych produktów i ich specyfikacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stwarzamy im szereg usług i funkcji, które mogą ułatwić funkcjonowanie w codzienności i zapewnić poczucie komfortu oraz wygody.

funkconalnosci domofonow analogowych

Modernizacja, konserwacja, a także montaż domofonów analogowych to usługi wykonywane przez naszych specjalistów w tym zakresie. Służymy radą w wyborze najlepszego rozwiązania i dopasowujemy je do potrzeb Klientów. Stała pomoc techniczna i serwis zapewnia gwarancję na wszystkie nasze usługi i domofony analogowe.

Nietypowe funkcjonalności dotyczące systemów domofonowych analogowych:

  • zamek szyfrowy pozwalający otworzyć drzwi
  • możliwość rozbudowy systemu o interkom czyli połączenie między unifonami
  • wyłącznik dzwonienia w słuchawce
  • „dentysta” układ stosowany przez nas najczęściej w gabinetach lekarskich – po zadzwonieniu do lokalu unifon po kilku sekundach samoczynnie otwiera drzwi, układ ma na celu zasymulowanie obecności lokatora i wpuszczenie interesanta
  • po zastosowaniu dodatkowej przystawki mamy możliwość podłączenia analogowego bezprzewodowego telefonu, co sprawia, że korzystać z domofonu możemy praktycznie w całym mieszkaniu
  • poza furtką istnieje możliwość sterowania np. bramą wjazdową z poziomu słuchawki
  • możliwość zastosowania wtórnika wywołania, urządzenia montowanego wzmacniającego dźwięk dzwonka  -  montowane np. w ogródku

Nasze zestawy domofonowe umożliwiają wiele rozwiązań i opcji. Usługi wykonujemy zarówno na terenach zabudowy jednorodzinnej, jak i wielorodzinnej. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i deklaracje zgodności CE. Kompletne instalacje systemowe wykonywane przez naszych fachowców na potrzeby Klinetów to właściwe wykonywanie usług takich jak: okablowanie, modernizacja, a także całkowita wymiana istniejących już systemów lub ich przemiana. Dokonujemy instalacji produktów od najlepszych polskich i zagranicznych firm, które współpracują z nami od lat. Zapraszamy do kontaktu!

smart power