Domofony analogowe

Domofony analogowe

Oferujemy najwyższej jakości domofony analogowe w Szczecinie. Nasze projekty i zestawy domofonowe analogowe mogą być instalowane przez naszych techników w każdym budynku. Zapraszamy!

Nowoczesne domofony cyfrowe

Nowoczesne domofony cyfrowe

Świadczymy profesjonalne usługi montażu domofonów cyfrowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Nasze urządzenia są nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne.

Innowacyjne wideodomofony

Innowacyjne wideodomofony

Specjalizujemy się w fachowym montażu i instalacji nowoczesnych wideodomofonów. Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze najlepiej dopasowanego systemu zabezpieczającego osiedla i budynki.

 • Start
 • Domofony
 • Jednorodzinne

Domofony analogowe jednorodzinne

Systemy domofonowe jednorodzinne w Szczecinie

Smart Power to firma działająca na terenie Szczecina i okolic, która od lat specjalizuje się w produkcji i montażu różnych systemów domofonowych analogowych oraz cyfrowych w oparciu o najnowocześniejszą technologię i różnorodne parametry techniczne. Nowoczesne rozwiązania proponowane przez fachowców w dziedzinie różnych układów sterowania, bram wjazdowych, a także systemów zabezpieczeń i domofonów kierowane są zarówno do Klientów Indywidualnych jak i wszelkiego rodzaju firm oraz instytucji. Doświadczenie i umiejętności charakterystyczne dla naszej działalności czynią nas profesjonalistami w branży zabezpieczeń do domów, mieszkań, czy też budynków osiedlowych i firmowych.

domofon analogowy jednorodzinny

Domofony analogowe jednorodzinne to urządzenia przeznaczone do komunikacji na małych odległościach. Dzięki nim istnieje możliwość łączności głosowej między urządzeniem umieszczonym przy wejściu głównym czy też bramie wjazdowej, a unifonem mieszczącym się wewnątrz budynku, lokalu czy tez mieszkania.

Komfort i poczucie bezpieczeństwa dzięki domofonom analogowym jednorodzinnym

Proponowane przez naszą firmę Smart Power systemy domofonowe jednorodzinne to nie tylko wygoda dla naszych Klientów, ale przede wszystkim forma zabezpieczenia danego miejsca czy też domu przed intruzami. Domofony analogowe jednorodzinne uniemożliwiają potencjalnym obcym osobom wejście na posesję i teren prywatny. Natomiast szereg ich dodatkowych funkcjonalności może oferować naszym Zleceniodawcom większy komfort w ich użytkowaniu, jak również może zapewnić większe poczucie bezpieczeństwa.

Nasze domofony analogowe stosowane są w małych i średnich instalacjach. Główną zaletą ich jest prosty montaż i łatwa obsługa. W ofercie firmy Smart Power występują urządzenia klasyczne, standardowe, jak i te zaawansowane pod względem technologicznym z różnymi specyfikacjami i funkcjonalnościami. Do wyboru i w zależności od upodobań naszych Klientów posiadamy mnóstwo urządzeń i opcji dodatkowych ułatwiających funkcjonowanie systemów domofonowych analogowych.

Elementy analogowego naszego jednorodzinnego systemu domofonowego:

 • panel bramowy z głośnikiem i mikrofonem oraz przyciskiem dzwonienie i okienkiem opisowym np. wpisanie nazwiska lub numeru mieszkania
 • unifon analogowy, element montowany w mieszkaniu wyglądem przypominający telefon – umożliwia komunikacje z panelem bramowym
 • analogowa centralka domofonowa - „serce” całego domofonu, to ona steruje pracą domofonu, odpowiada za wyraźną i głośną komunikację oraz otwiera drzwi

Zalety systemu analogowego:

 • prostota systemu – brak zaawansowanej elektroniki
 • możliwość montażu różnych unifonów w lokalu co pozwala dostosować ich wygląd do wymagań Klienta
 • możliwość połączenia z bramofonem przez lokatora bez konieczności wcześniejszego wywołania z poziomu panelu bramowego
 • uszkodzenie którejś ze słuchawek najczęściej nie ma wpływu na prace całego systemu
 • możliwość podłączenia dowolnej ilości unifonów

Wszystkie osoby zainteresowane klasycznym i praktycznym rozwiązaniem jakim jest system domofonowy analogowy jednorodzinny zapraszamy do naszej siedziby Smart Power w Szczecinie. Zapewniamy wykonywanie usług na wysokim poziomie i wysokiej jakości produkty od renomowanych i sprawdzonych firm, gwarantujących długoletnią użyteczność swoich urządzeń.

smart power